Tanie bilety lotnicze do USA

Administrator

Tanie bilety lotnicze do USA

Postprzez admin » Wto Gru 21, 2010 6:42 pm

Temat jest bardzo popularny i mamy nadzieję, okaże się pomocny. Zaczniemy od kilku słów, tytułem wstępu, opisując podstawowe zasady, o których musimy pamiętać, kupując bilety lotnicze - jeśli zależy nam na tym, aby nie przepłacać.

Zasada pierwsza - nie zostawiaj zakupu na ostatni moment!
Bilety lotnicze zwykle drożeją wprost proporcjonalnie do skracającego się terminu do podróży. Im później będziemy ich szukać, tym więcej będziemy musieli za nie zapłacić. Starajcie się więc planować zakup z wyprzedzeniem.

Zasada druga - zapoznaj się z ofertami wielu przewoźników
Nie poprzestawajcie na zapoznaniu się z ofertami jednego tylko przewoźnika. Większość wyszukiwarek biletów oferuje przeloty wielu linii lotniczych, ceny często bardzo znacząco się różnią, zanim więc podejmiecie decyzję o zakupie konkretnego biletu - zwróćcie uwagę, czy inne linie lotnicze nie mają w ofercie korzystniejszej opcji.

Zasada trzecia - nie ograniczaj się tylko do lotów bezpośrednich
Loty z przesiadkami mogą być o wiele tańsze od tych bezpośrednich. Jeśli cena jest dla Was ważnym kryterium wyboru, warto sprawdzić połączenia z przesiadkami.

Zasada czwarta - sprawdź dni okoliczne od daty planowanej podróży
Taką opcję ma właściwie każda wyszukiwarka - +/-3 dni - bardzo często bilet na taki sam lot, ale następnego dnia - kosztuje znacznie taniej. Jeśli termin Waszej podróży nie jest zdeterminowany konkretnym dniem - rozejrzyjcie się w dniach "okolicznych" - możecie zapłacić o wiele mniej.
----
Mamy nadzieję, że rozwiniemy wspólnie temat, dzieląc się posiadaną wiedzą tak, abyśmy wszyscy mogli kupować jak najtańsze bilety lotnicze do USA.

Re: Tanie bilety lotnicze do USA

Postprzez martanowiny » Pon Maj 19, 2014 10:25 am

Najlepiej jest zarezerwować dużo wcześniej to możemy sporo zaoszczędzić

Postprzez whfan » Pią Lip 18, 2014 12:22 pm

I to dużo wcześniej, jeśli mamy pewność co do naszych planów. Różnice są nawet o kilka stówek.

Postprzez morowykolo » Pon Lip 21, 2014 7:52 am

Ja polecam https://interregion.eu. Z nimi można ogarnąć cały temat - wizy, bilety, hotele.

Postprzez koberka » Wto Lut 03, 2015 11:33 am

mogą się także trafić tanie bilety w ofercie last minute :) mojemu wujkowi jakoś nigdy nie sprawia takie polowanie trudności.
może czas zrobić na forum listę stron z tanimi biletami? ;)

Postprzez Columbus » Czw Lut 12, 2015 1:51 pm

Niektórzy właśnie tylko tak podróżują, bo jest sporo taniej.

Postprzez jagnaO » Pią Mar 13, 2015 2:36 pm

Te zasady wiele mówią. Warto wiedzieć, że tanie loty do USA to nie jakieś żarty, wiele osób uważa, że tanie loty dotyczą tylko krajów europejskich, a tak nie jest tylko trzeba wiedzieć, jak i gdzie szukać. Obecnie jest wiele promocji, najlepiej korzystać z wyszukiwarek, gdzie od razu jest porównanie jaka linia jakie ma ceny i też przekonałam się że czasem są korzystne loty np. z Berlina, ale to nie zawsze - warto szukać, by nie przepłacać. Kiedyś leciałam do Nowego Jorku i najtańszą opcją okazała się linia Aer Lingus, rezerwowałam bilety na www.centerfly.pl ale teraz zajrzałam na stronę i widzę że królują tam teraz inne linie, choć mały szok bo bilety za 1500zł -2000zł zależy od terminu, więc moim zdaniem tanio. Planuję podróż latem więc jestem zmuszona szukać:) jakie portale, strony polecacie, gdzie można trafić na korzystne loty

Postprzez jagnaO » Śro Maj 13, 2015 10:20 am

Znalazł ktoś jeszcze jakieś portale gdzie kupić można bilety do USA w cenach w miarę dobrych?

Postprzez ronald21 » Wto Lis 24, 2015 9:38 pm

Najlepiej szukać na własną rękę, sporo jest serwisów publikujących tanie loty - m.in. f4f, skyscanner.

Postprzez stannny » Śro Mar 23, 2016 5:57 pm

hej, chciałbym kupić bilet do USA za pośrednictwem serwisu opodo? czy ktoś korzystał? jakie wrazenie? troche martwią mnie tylko te negatywne komentarze o opodo... http://notespodrozny.pl/opodo-pl czy ktos jakos to wyjasni?

Następna

Wróć do Jak kupić tanie bilety lotnicze do USA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość